Slide 1

Kuchnie na wymiar

Slide 2

Meble biurowe

Slide 2

Szafy

logo

O Nas

Od ponad 10 lat wykonujemy wysokiej klasy meble na wymiar. Naszą mocną stroną jest dbałość o jakość wykonywanych mebli oraz terminowość. To między innymi te atuty dają nam pozytywne opinie naszych zadowolonych Klientów.

Różnorodność naszej produkcji pozwala nam na realizację zamówień dla szerokiego grona klientów. Wykonując nasze meble, dokładamy wszelkich starań, aby cechowały się one nie tylko wysoką jakością wykonania, ale także doskonałą jakością wykończenia.

Swoje usługi świadczymy głównie na terenie Trójmiasta i okolic.

Nasza oferta

Kuchnie na wymiar

Piękna i stylowa kuchnia jest najlepszą wizytówką każdego domu. Dla zapewnienia funkcjonalności i wygody, stosujemy właściwe wyposażenie i rozwiązania.

Naszą specjalnością są wysokiej klasy kuchnie na wymiar, które zapewnią to wszystko, co najlepsze. Dbamy zarówno o wysoką jakość ich wykonania, jak i wykończenia.

Meble biurowe

Każde biuro powinno robić odpowiednie wrażenie na klientach i być funkcjonalne. Dlatego jego odpowiednie umeblowanie wcale nie jest prostą sprawą. W tej kwestii można całkowicie nam zaufać. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, zrealizujemy atrakcyjne meble gabinetowe, biurka, lady recepcyjne.

Wolnostojące i wnękowe szafy na wymiar

Sekret udanego wnętrza jest jego odpowiednie wyposażenie. Dlatego oferujemy wysokiej klasy, nowoczesne i eleganckie szafy na wymiar, które sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

Nietypowe meble

Produkujemy również inne meble, których nie wymieniliśmy powyżej. Meble łazienkowe, szafki, stoliki itd

Nie boimy się wyzwań.

Jesteśmy gotowi na każdą koncepcję naszych Klientów.

Przykładowe realizacje

Kontakt

Dormar Meble Marcin Okróy

83-330 Otomino, ul. Jana Karnowskiego 19

NIP: 5891678283

Tel. 509 836 576

e-mail: [email protected]

Chcesz nam coś powiedzieć?

Wyślij wiadomość

napisz